+380984554551

Система туманоутворення

Обладнання італійської фірми EuroCooling!

Гарантія на обладнання 2 роки!

Працюємо по всій Україні!

Монтаж за 2 дні!

Системи туманоутворення в приміщенні і на території біля нього

Туманообразование - це процес штучного зниження температури повітря або його зволоження шляхом розпилення води або іншого роду рідини. Цей процес здійснюється за допомогою спеціальних установок на певній території: біля житлових приміщень, на верандах, терасах, відкритих майданчиках місць громадського харчування, в альтанках і інших місцях.


Процес туманообразования-це один із способів поліпшити умови проживання або тимчасового перебування людей в умовах підвищеної температури повітря і для його зволоження.

Особливо ця проблема виникає в літні місяці або взимку, коли система опалення пересушує повітря. Щоб створити комфортні умови, наприклад, у великому дерев'яному будинку, скажімо, з чотирьох кімнат, досить буде встановити одну систему штучного туману.


Процес туманообразования складається з трьох етапів


1. Це безпосередньо подача води в будинок. Як правило, це централізована подача або ж вода зі свердловини. Щоб вона була придатною для використання в системі штучного туману, її необхідно очистити методом фільтрації.

2. Система має потужний насос. Він закачує очищену воду всередину системи, вона подається на спеціальні форсунки.


3. Під високим тиском, яке створює насос, рідина розпилюється на дуже дрібні краплі від 15 до 25-30 мікрон.


Складові елементи системи штучного туману


Головний елемент системи - насос високого тиску. Щоб забезпечити необхідні параметри щодо вологості повітря і температури в будинку з декількох кімнат, на терасі і всередині альтанки, необхідний насос - якісний агрегат. Довіряти можна виробникам італійських компаній.

Саме їх продукція дозволяє забезпечувати якісну роботу всієї системи в будь-яких умовах протягом тривалого періоду без збоїв в роботі. Також ці насоси оснащені системами контролю і регулювання тиску, що дозволяє забезпечувати безпеку роботи в приміщеннях і найвіддаленіших від них місцях. Слід зазначити ще ряд переваг насосів від цього виробника. Насоси можуть працювати в самих несприятливих умовах. Це досягається роботою чотирьох підшипників. Довгостроковість роботи системи забезпечують якість матеріалів, з яких виготовлені складові. Головки зроблені з латуні, поршні керамічні. Ці матеріали не тільки легкі, але і досить міцні.

Агрегат працює безшумно, що теж важливо. Тиха робота забезпечується відсутністю вібрацій, оскільки ніжки системи одягнені в гумові підставки. Система туманоутворення здатна розпилювати до 2-х л рідини в хвилину, діапазон температур - від 0 ̊С до 50 ̊С.


Контролювання роботи системи туманоутворення


Як вже було зазначено раніше, система штучного туману може працювати одночасно і всередині приміщень, і поза ними. Тому дуже зручно, якщо система сама буде контролювати свою роботу. Це виробники систем продумали дуже детально.

Система розпилення включає в себе мультизонний контролер, який регулює роботу насоса і якість розпилення води. Він справляється зі своїми обов'язками на всій території, незалежно від місцезнаходження. Також контролер захищає насос і зводить шумові ефекти до нуля.


Колектор


Оскільки територія, яку піддають охолодженню повітря, складається з трьох вимірів: будинок, тераса і альтанка, то для забезпечення процесу на всіх ділянках також знадобиться колектор на три відділення.


Датчик


Щоб забезпечити всередині приміщення комфортні умови і щоб уникнути перепадів температур або ж надмірно високої вологості повітря, електронні датчики теж необхідні.

Вони дозволять контролювати показники, щоб не порушувати комфортні умови, створювані системою туманоутворення.


Витратні матеріали


До видаткових матеріалів можна віднести:


1) систему труб з поліаміду або пластику;


2) форсунки, що містять всередині фільтри і власники фільтрів;


3) власники форсунок, з'єднувальні коліна і з'єднувачі інших видів.


Правила експлуатації


Системи туманоутворення можна використовувати всюди, тобто як всередині приміщень, так і поза ними. Широко і ефективно використовувати їх дозволяє конфігурація з'єднань, кількість форсунок і потужність насоса. У зимовий час система опалення пересушує повітря.


Системи туману забезпечують необхідній рівень вологості і створюють комфортні умови для перебування людей всередині приміщень. У літні місяці, коли люди страждають від зайвої спеки, пересушене повітря і нізької вологості, система знизу температуру і зволожіть повітря. Такоже вона бореться з пилом і з успіхом відлякує настірлівіх комах. Система туману просто незамінна, якщо у вас є оранжерея або зимовий сад. Адже не секрет, що екзотичні рослини дуже вібагліві і потребують не тільки в постійному освітленні, підгодівлі, а й в рівні вологості і температури повітря. Створити і утрімуваті ці параметри під силу системі туману.


Таким чином, слід зазначити, що система туману дуже проста в монтажі та експлуатації. Так само легко управляти нею. Існує система управління, що дозволяє виставити, наприклад, інтервал розпилення: кілька разів за кілька секунд або кілька разів за кілька хвилин. Конфігурація і масштаби теж різні в залежності від побажань і потреб клієнта. Але найголовніше, щоб забезпечити безперебійну та якісну роботу системи туманоутворення, потрібно звертатися до фахівців. Тільки їм можна довіряти, щоб уникнути поломок і неприємностей в роботі агрегату.

або дзвоніть +380 98 455 455 1

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТУМАНОУТВОРЮВАЧІ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ, МОЖНА ДОМОГТИСЯ ТАКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ:

Системи туманоутворення виконують відразу кілька дуже корисних функцій. Зокрема, використовуючи туманоутворювачі в громадських місцях, можна домогтися таких результатів:


- Знижувати температуру повітря більш ніж на 10 градусів;


- Позбавлятися від запиленості повітря;


- Знищувати неприємні запахи;


- Контролювати рівень вологості повітря;


- Відганяти настирливих комах


Як ви розумієте, використовуючи системи туманоутворення, відразу зросте популярність вашого закладу, оскільки всі відвідувачі захочуть провести час в комфортній обстановці. Навіть в жаркий літній час на відкритих майданчиках можна створити умови, сприятливі для спокійного відпочинку в жарку погоду

Фотографії наших об'єктів:

ДЕ МОЖНА застосуват?

- Ресторани, Кафе, Готелі, Курорти, Приватні Вілли

- Відкриті майданчики, такі як тераса, балкон, газони, патіо

- Відкриті обідні зони і зони відпочинку

- Басейн і внутрішній дворик, зелений будинок, город, квіткові сади

- Для захисту від дрібних літаючих комах, пилу

...или позвоните +38 098 455 455 1