+380982068124

Система туманоутворення

Обладнання італійської фірми EuroCooling!

Гарантія на обладнання 2 роки!

Працюємо по всій Україні!

Монтаж за 2 дні!

Туманоутворення для кафе і ресторану недорого під ключ. Монтаж системи туман швидко з гарантією

Системи туманоутворення як ефективний засіб для боротьби з неприємними запахами

Система туманоутворення знайшли своє застосування в багатьох областях. Особливо ефективними вони вважаються при боротьбі з неприємними запахами. При цьому, контролювати поширення запахів за допомогою систем туманоутворення можна на досить великих територіях, таких як промислових складах, звалищах, могильниках і інших місцях, де існує подібна проблема. Також системи ефективно борються з вихлопними газами і запиленістю територій, що дуже до речі в літній період на терасах, літніх майданчиках.


Системи туманоутворення нового покоління ефективні при розкладанні як рідких, так і твердих відходів. При цьому, нейтралізують хімічні речовини і дезодоранти, використовувані для цих цілей, цілком безпечні для здоров'я людини. Також можна використовувати натуральні біологічні речовини, які за допомогою спеціальних мікроорганізмів прискорюють процес розкладання відходів і перешкоджають появі неприємних і шкідливих запахів.


Туманоутворюючі системи працюють за принципом розпилення по всій площі дрібних крапель рідини. При цьому, можна використовувати установки як в закритих приміщеннях, так і під відкритим небом. Туманоутворювачі активно використовуються для боротьби з неприємними запахами в хімічній промисловості, в сільському господарстві (птахофабриках, фермах за змістом великої рогатої худоби), харчової промисловості, на підприємствах з переробки відходів.


Можна виділити ряд переваг систем туманоутворюючих систем:


Відносно низька собівартість в порівнянні з аналогічними установками;


Швидка окупність системи за рахунок низького енергоспоживання;


Простота в монтажі і подальшій експлуатації.


Реагенти нового покоління

На сьогоднішній день існує безліч реагентів, які борються з неприємними запахами. Лідируючу позицію серед них займають натуральні реагенти. До них відносять екстракти рослин, зокрема, ефірні масла. Такі кошти не маскують запахи або на час усувають їх. Натуральні реагенти здатні розкласти неприємні запахи на складові, що не мають запаху.


Таким чином, натуральні реагенти є абсолютно безпечними і ефективними. Вони абсолютно безпечні для людини і тварин, не псують обладнання і техніку. Подібні речовини досить поширені харчової промисловості та косметології.


Принцип роботи системи

Система туманоутворення складається з таких компонентів: насоса, що створює високий тиск, труб і форсунок. Речовини для нейтралізації неприємних запахів проходять через цей насос під тиском близько 70 бар, надходять в труби і розпорошуються в повітря через форсунки з дуже маленьким тиском. В результаті, краплі рідини настільки маленькі, що нагадують туман. Вони миттєво випаровуються, чи не осідаючи на підлогу і поверхні.

... або дзвонить +380 98 455 455 1

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТУМАНОУТВОРЮВАЧІ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ, МОЖНА ДОМОГТИСЯ ТАКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ:

Системи туманоутворення виконують відразу кілька дуже корисних функцій. Зокрема, використовуючи туманоутворювачі в громадських місцях, можна домогтися таких результатів:


- Знижувати температуру повітря більш ніж на 10 градусів;


- Позбавлятися від запиленості повітря;


- Знищувати неприємні запахи;


- Контролювати рівень вологості повітря;


- Відганяти настирливих комах


Як ви розумієте, використовуючи системи туманоутворення, відразу зросте популярність вашого закладу, оскільки всі відвідувачі захочуть провести час в комфортній обстановці. Навіть в жаркий літній час на відкритих майданчиках можна створити умови, сприятливі для спокійного відпочинку в жарку погоду

... або дзвонить +380 98 455 455 1
Фотографии наших объектов:
ГДЕ МОЖНО ПРИМЕНИТЬ?
- Рестораны, Кафе, Гостиницы, Курорты, Частные Виллы
- Открытые площадки, такие как терраса, балкон, газоны, патио
- Открытые обеденные зоны и зоны отдыха
- Бассейн и внутренний дворик, зеленый дом, огород, цветочные сады
- Для защиты от мелких летающих насекомых, пыли

...или позвоните +38 098 455 455 1