+380982068124
ТУМАННОЕ ОХЛАЖДЕНИЕ
Оборудование итальянской фирмы EuroCooling!
Гарантия на оборудование 2 года!
Работаем по всей Украине!
Монтаж за 2 дня!

Системи туманоутворення для зволоження теплиць

Контролювати температуру і вологість повітря в теплицях потрібно як в літній, так і в зимовий період. Спеціально для цієї мети існують системи туманоутворення. Влітку вони значно знижують температуру повітря всередині теплиці за рахунок випаровування туману, підвищують вологість, якщо це необхідно. Взимку туманоутворювачі підтримують вологість повітря на необхідному рівні, щоб уникнути зневоднення рослин.

Система туманоутворення працює таким чином, що створює відповідний мікроклімат навіть для найвибагливіших рослин. Таким чином, в теплицях без особливих труднощів можна пророщувати різні насіння, виробляти культивацію квітучих і тропічних рослин.

Системи для зволоження теплиць працюють за допомогою насоса, який пропускає рідину під високим тиском в 70 бар. Далі вода проходить через труби і розпорошується через форсунки з маленьким діаметром. Таким чином, водні краплі виходять не більше 10 мікрон в діаметрі і створюють видимість туману.

У теплицях дуже часто спостерігається ситуація, коли температура повітря висока, а вологість падає нижче 30%. Такі умови вкрай небажані, оскільки рослини погано їх переносять і сповільнюється зростання. За допомогою систем туманоутворення можна стабілізувати дані показники і зробити мікроклімат комфортним.

Особливо корисними будуть системи туманоутворення в літню пору, коли з-за високої температури повітря багато садівників змушені відмовитися від вирощування рослин. Оскільки системи здатні знизити температуру повітря більш ніж на 15 градусів, то можна добитися відмінних результатів.

Переваги туманоутворюючих систем

Системи туманоутворення володіють такими перевагами:

Збільшують продуктивність теплиць;

Підтримують необхідну температуру і вологість повітря в будь-який час року незалежно від зовнішніх чинників;

Прискорюють ріст рослин;

Економія електроенергії і води для поливу;

Можливість створити такий мікроклімат, який є найбільш підходящим для будь-якого типу рослин;

Контролювати роботу системи туманоутворення стало легше завдяки вбудованим термостатам і Гідростат, датчикам і таймерам. Тепер задавши необхідні параметри, можна забути про постійний контроль, адже установка буде підтримувати потрібну температуру і вологість повітря незалежно від змін всередині і за межами приміщення.

Система туманоутворення користується популярністю через свою економічності. Адже монтаж, установка і подальше її використання досить просте і не вимагає особливих витрат. Система споживає невелику кількість електроенергії і відключається в разі непотрібності.

Ще однією перевагою системи туманоутворення є можливість розпилення не тільки води для поліпшення мікроклімату, але і добрив, а також хімікатів для захисту рослин від шкідників. Таким чином, можна вбити двох зайців: поліпшити кліматичні умови і підвищити врожайність вашої теплиці.
...или позвоните +38 098 455 455 1
Используя туманообразователи в общественных местах, можно добиться таких результатов:
Системы туманообразования выполняют сразу несколько очень полезных функций. В частности, используя туманообразователи в общественных местах, можно добиться таких результатов:

- Контролировать уровень влажности воздуха;

- Снижать температуру воздуха более чем на 10 градусов;

- Избавляться от запыленности воздуха;

- Уничтожать неприятные запахи;

- Отгонять назойливых летающих насекомых

Как вы понимаете, используя системы туманообразования, сразу возрастет популярность вашего заведения, поскольку все посетители захотят провести время в комфортной обстановке. Даже в жаркое летнее время на открытых площадках можно создать условия, благоприятные для спокойного отдыха.
...или позвоните +38 098 455 455 1
Фотографии наших объектов:
ГДЕ МОЖНО ПРИМЕНИТЬ?
- Рестораны, Кафе, Гостиницы, Курорты, Частные Виллы
- Открытые площадки, такие как терраса, балкон, газоны, патио
- Открытые обеденные зоны и зоны отдыха
- Бассейн и внутренний дворик, зеленый дом, огород, цветочные сады
- Для защиты от мелких летающих насекомых, пыли

...или позвоните +38 098 455 455 1