+380962442447

Система туманоутворення

Обладнання італійської фірми EuroCooling!

Гарантія на обладнання 2 роки!

Працюємо по всій Україні!

Монтаж за 2 дні!

Системи штучного туману, принцип роботи

Останнім часом для створення оптимального мікроклімату в приміщеннях різного типу використовують системи туманоутворення. Вони вигідно відрізняються від систем кондиціонування або крапельного зрошення. Основна відмінність полягає в можливості встановлення обладнання як в приміщеннях - теплицях, оранжереях, складах, на виробництві, так і на відкритому повітрі, наприклад, на літніх майданчиках кафе, біля басейнів, спортивних майданчиків.
Як працює система туманоутворення
Система туману складається з трубок високого тиску (металевих або капронових), які розпилюють форсунок, насоса і блоку управління. Вся конструкція збирається зі стандартних вузлів, тому легко встановлюється в будь-яких приміщеннях з плануванням різної складності. Це дає найширші можливості для використання системи.
Серцем системи є насос високого тиску, він під тиском 70 бар подає воду в трубопровід, на трубах встановлюються розпилюють форсунки. Оскільки тиск в системі дуже висока, то величина розпилюються крапель води дуже мала (1-5 мікрон). Виникає хмара легкого туману, яке практично миттєво випаровується і охолоджує навколишній простір. Волога не встигає осідати на підлогу і інші поверхні.
Правильно розрахувавши місце установки розпилюють форсунок і кількість випаровується води, можна створити оптимальне співвідношення температури і вологості в потрібній зоні. Це можуть бути як приміщення з людьми, так і всілякі теплиці, оранжереї з рослинами, або виробничі будівлі з важкими умовами праці (де занадто висока температура, запиленість). Крім того, система дозволяє створювати загороджувальні бар'єри з туману, що захищають простір від зовнішнього гарячого повітря і пилу.
Установка системи туманоутворення є вигідним фінансовим вкладенням, оскільки:
Не вимагає великих витрат
Підвищує рентабельність будь-якого підприємства
система економічна

Система туманоутворення цілком надійна, але вона, як і будь-яке обладнання вимагає регулярного технічного обслуговування. Порушення правил експлуатації може привести до поломки дорогих вузлів, а це веде до зайвих витрат. Розробку проекту, установку і планове обслуговування обладнання повинні робити професіонали.

або дзвоніть +380 98 455 455 1

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТУМАНОУТВОРЮВАЧІ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ, МОЖНА ДОМОГТИСЯ ТАКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ:

Системи туманоутворення виконують відразу кілька дуже корисних функцій. Зокрема, використовуючи туманоутворювачі в громадських місцях, можна домогтися таких результатів:


- Знижувати температуру повітря більш ніж на 10 градусів;


- Позбавлятися від запиленості повітря;


- Знищувати неприємні запахи;


- Контролювати рівень вологості повітря;


- Відганяти настирливих комах


Як ви розумієте, використовуючи системи туманоутворення, відразу зросте популярність вашого закладу, оскільки всі відвідувачі захочуть провести час в комфортній обстановці. Навіть в жаркий літній час на відкритих майданчиках можна створити умови, сприятливі для спокійного відпочинку в жарку погоду

Фотографії наших об'єктів:

ДЕ МОЖНА застосуват?

- Ресторани, Кафе, Готелі, Курорти, Приватні Вілли

- Відкриті майданчики, такі як тераса, балкон, газони, патіо

- Відкриті обідні зони і зони відпочинку

- Басейн і внутрішній дворик, зелений будинок, город, квіткові сади

- Для захисту від дрібних літаючих комах, пилу

...или позвоните +38 098 455 455 1