+380984554551

Система туманоутворення

Обладнання італійської фірми EuroCooling!

Гарантія на обладнання 2 роки!

Працюємо по всій Україні!

Монтаж за 2 дні!

Підвищення комфорту для гостей кафе за допомогою системи штучного туману

У літню пору спека, пил і шкідливі комахи стають великою проблемою для власників літніх ресторанчиків, кафе на відкритому повітрі, різних зон відпочинку. Деякі власники встановлюють дощові установки, фонтанчики і міні-басейни. Таке рішення лише частково усуває проблему, та й бризки води не додають комфорту. Система штучного туману здатна з максимальною ефективністю вирішувати питання охолодження простору.

Найбільша продуктивність системи туманоутворення досягається при температурі оточуючого середовища вище 35 градусів і низької вологості (тобто, в умовах жаркого літа). Розпорошується туман швидко і повністю випаровується, суттєво охолоджуючи навколишнє середовище. Розлітаються під великим тиском дрібні краплі води повністю випаровуються і не залишають слідів на навколишні предмети. Крім того, туман тримає в облозі пил, що знаходиться в повітрі, усуває сторонні запахи. Повітря стає чистим і свіжим, в приміщенні створюється приємний мікроклімат.

Зручність монтажу системи туманоутворення

Найчастіше для захисту від сонця і пилу, літні кафе оточують зеленими огорожами (плющем, зеленим чагарником). При монтажі системи штучного туману доцільно розташувати розпилюють форсунки по зовнішньому периметру приміщення, безпосередньо над рослинами. Таким чином, рослини будуть перебувати в більш сприятливих умовах, створюючи додатковий комфорт в закладі. При відсутності навісу над столиками, можна розтягнути затінюють сітку і під нею розташувати розпилюють форсунки системи туманоутворення.

Якщо розташування розпилюють форсунок в приміщенні з відвідувачами все-таки необхідно, то рекомендується встановлювати їх на максимальній висоті (під стелею) і використовувати додаткові настінні вентилятори, які допоможуть випаровувати розпилюються вологу.

або дзвоніть +380 98 455 455 1

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТУМАНОУТВОРЮВАЧІ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ, МОЖНА ДОМОГТИСЯ ТАКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ:

Системи туманоутворення виконують відразу кілька дуже корисних функцій. Зокрема, використовуючи туманоутворювачі в громадських місцях, можна домогтися таких результатів:


- Знижувати температуру повітря більш ніж на 10 градусів;


- Позбавлятися від запиленості повітря;


- Знищувати неприємні запахи;


- Контролювати рівень вологості повітря;


- Відганяти настирливих комах


Як ви розумієте, використовуючи системи туманоутворення, відразу зросте популярність вашого закладу, оскільки всі відвідувачі захочуть провести час в комфортній обстановці. Навіть в жаркий літній час на відкритих майданчиках можна створити умови, сприятливі для спокійного відпочинку в жарку погоду

Фотографії наших об'єктів:

ДЕ МОЖНА застосуват?

- Ресторани, Кафе, Готелі, Курорти, Приватні Вілли

- Відкриті майданчики, такі як тераса, балкон, газони, патіо

- Відкриті обідні зони і зони відпочинку

- Басейн і внутрішній дворик, зелений будинок, город, квіткові сади

- Для захисту від дрібних літаючих комах, пилу

...или позвоните +38 098 455 455 1