+380982068124

Система туманоутворення

Обладнання італійської фірми EuroCooling!

Гарантія на обладнання 2 роки!

Працюємо по всій Україні!

Монтаж за 2 дні!

Принципи роботи системи при отримання туману

За останні роки системи туманоутворення використовуються досить активно в багатьох сферах життєдіяльності. Вони дають можливість створити особливу обстановку на терасах кафе, аквапарках і інших територіях, працюючи за принципом водоспаду. До основних комплектуючих систем відносяться насос і форсунки.

Система туману дуже проста і надає можливість сформувати атмосферу високої вологості і комфорту в теплицях. Пристрій збільшує продуктивність обладнання, зволожує продукти харчування, дозволяє зберегти товарний вигляд продукції на тривалий термін.


Як працює система туману

Вода в установці, перебуваючи під високим тиском, проходить через отвори форсунок, улетучиваясь за лічені секунди. Водні бризки створюють ефект туману і зволожують повітря, а також знижують температуру навколишнього середовища до 15 градусів. Всі рослини і предмети навколо залишаються сухими.

При використанні насадок системи з низьким тиском водні краплі мають великий розмір (близько 100 мікрон) і тоді процес випаровування сповільнюється.

Така система застосовується в місцях, де не потрібно стрімке випаровування і зниження температури. У теплицях в таку систему можна додати певні добрива, які будуть періодично підгодовувати рослини.

Ультразвукова туманоутворюючих система дуже популярна в торгових павільйонах для залучення покупців, забезпечення комфортної вологості і температури. Воду не потрібно додатково очищати, на 1 годину роботи вистачає 0,5 літра води.

Система, функціонуючи під дією тиском, створює водяну пару, який ефективно огортає продукти харчування і дає можливість зберегти якість і товарний вигляд продукції на більш тривалий термін.

Туманоутворюючих система з водяним насосом високого тиску дуже затребувана на підприємствах, в магазинах, теплицях.

або подзвонити +380 98 455 455 1

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТУМАНОУТВОРЮВАЧІ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ, МОЖНА ДОМОГТИСЯ ТАКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ:

Системи туманоутворення виконують відразу кілька дуже корисних функцій. Зокрема, використовуючи туманоутворювачі в громадських місцях, можна домогтися таких результатів:


- Знижувати температуру повітря більш ніж на 10 градусів;


- Позбавлятися від запиленості повітря;


- Знищувати неприємні запахи;


- Контролювати рівень вологості повітря;


- Відганяти настирливих комах


Як ви розумієте, використовуючи системи туманоутворення, відразу зросте популярність вашого закладу, оскільки всі відвідувачі захочуть провести час в комфортній обстановці. Навіть в жаркий літній час на відкритих майданчиках можна створити умови, сприятливі для спокійного відпочинку в жарку погоду

Фотографії наших об'єктів:

ДЕ МОЖНА застосуват?

- Ресторани, Кафе, Готелі, Курорти, Приватні Вілли

- Відкриті майданчики, такі як тераса, балкон, газони, патіо

- Відкриті обідні зони і зони відпочинку

- Басейн і внутрішній дворик, зелений будинок, город, квіткові сади

- Для захисту від дрібних літаючих комах, пилу

...или позвоните +38 098 455 455 1