+380982068124

Система туманоутворення

Обладнання італійської фірми EuroCooling!

Гарантія на обладнання 2 роки!

Працюємо по всій Україні!

Монтаж за 2 дні!

Особливості конструкції і роботи системи штучного туману

Найчастіше системи туманоутворення використовують в приміщеннях на відкритому повітрі і в випадках, коли необхідно не тільки охолодження, але і зволоження повітря. На відміну від звичайних систем зрошення повітря, система штучного туману не дає осадження вологи на підлозі і стінах приміщення. Така особливість ідеально підходить для використання, наприклад, в грибниці, в яких необхідна підвищена вологість повітря, але дуже шкідлива надмірна вологість грунту.
Комплектуючі системи туманоутворення уніфіковані, мають єдині стандарти і легко взаємозамінні.

Принцип роботи системи
У стандартній комплектації система складається з компресора, приладів контролю та управління, набору подають трубок і комплект розпилюють форсунок. Існує велика кількість датчиків, фільтрів, клапанів, які дозволяють максимально ефективно використовувати цю систему.

Вода через фільтр очищення подається на компресор високого тиску. Насос накачує воду під тиском 70 Бар в розподіляє трубопровід. По трубопроводу вода надходить на які розпилюють форсунки, які встановлюються в місцях охолодження повітря. Через високого тиску величина крапель, що вилітають з форсунок, не перевищує декількох мікрон (5-30мкм), утворюється хмара туману, яке відразу випаровується, охолоджуючи навколишнє повітря. Крім того, відбувається зволоження повітря. Чим вище температура і нижче вологість навколишнього повітря, тим ефективніше працює система.

За оптимальних умов вона здатна знизити температуру в приміщенні на 10-15 градусів Цельсія.
Така система дозволяє створювати сприятливий мікроклімат в великих приміщеннях і майданчиках на відкритому повітрі.

Водяна суспензія здатна осаджувати пил з повітря, що дає можливість застосовувати систему туманоутворення в приміщеннях з високою запиленістю і загазованістю. Наприклад, в металургійному та гірничо-збагачувальному виробництві.

Стандартного устаткування можна додати необхідні додаткові комплектуючі, що дозволяє розширити діапазон застосування системи, а також підвищити її ефективність. Роботою системи штучного туману управляє контролер, до якого підключені всі елементи системи - компресор, датчики вологості і температури, електронні клапани.

або дзвоніть +380 98 455 455 1

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТУМАНОУТВОРЮВАЧІ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ, МОЖНА ДОМОГТИСЯ ТАКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ:

Системи туманоутворення виконують відразу кілька дуже корисних функцій. Зокрема, використовуючи туманоутворювачі в громадських місцях, можна домогтися таких результатів:


- Знижувати температуру повітря більш ніж на 10 градусів;


- Позбавлятися від запиленості повітря;


- Знищувати неприємні запахи;


- Контролювати рівень вологості повітря;


- Відганяти настирливих комах


Як ви розумієте, використовуючи системи туманоутворення, відразу зросте популярність вашого закладу, оскільки всі відвідувачі захочуть провести час в комфортній обстановці. Навіть в жаркий літній час на відкритих майданчиках можна створити умови, сприятливі для спокійного відпочинку в жарку погоду

Фотографії наших об'єктів:

ДЕ МОЖНА застосуват?

- Ресторани, Кафе, Готелі, Курорти, Приватні Вілли

- Відкриті майданчики, такі як тераса, балкон, газони, патіо

- Відкриті обідні зони і зони відпочинку

- Басейн і внутрішній дворик, зелений будинок, город, квіткові сади

- Для захисту від дрібних літаючих комах, пилу

...или позвоните +38 098 455 455 1